Scheduled actions (D7) (7.x-1.3) - en to km translation catalogue (6 entries)

en: Content
km: មាតិកា

en: List
km: បញ្ជី

en: Action
km: អំពើ

en: Add
km: បន្ថែម

en: Configuration
km: ការ​កំណត់​រចនា​សម្ព័ន្ធ​

en: Workflow
km: លំហូរ​ការងារ
