Scheduled actions (D7) (7.x-1.3) - en to my translation catalogue (5 entries)

en: Content
my: အကြောင်းအရာ

en: List
my: စာရင်း

en: Action
my: လုပ်ဆောင်ရန် (လုပ်ဆောင်ချက်)

en: Add
my: အသစ်ထပ်ပေါင်းပါ

en: Configuration
my: အပြင်အဆင်
