Scheduled actions (D7) (7.x-1.3) - en to nl translation catalogue (16 entries)

en: Content
nl: Inhoud

en: List
nl: Lijst

en: Action
nl: Actie

en: Add
nl: Toevoegen

en: Configuration
nl: Instellingen

en: Relative
nl: Relatief

en: Absolute
nl: Absoluut

en: Remove selected
nl: Geselecteerde verwijderen

en: Action name
nl: Actienaam

en: Schedule an action
nl: Actie plannen

en: Action to schedule
nl: Te plannen actie

en: Relative time
nl: Relatieve tijd

en: Scheduled actions
nl: Geplande acties

en: Trigger time
nl: Starttijd

en: No actions scheduled for this content.
nl: Geen acties gepland voor deze inhoud.

en: Schedule another action
nl: Nieuwe actie plannen
