Scheduled actions (D7) (7.x-1.3) - en to ro translation catalogue (8 entries)

en: Content
ro: Conținut

en: List
ro: Listă

en: Action
ro: Acțiune

en: Add
ro: Adaugă

en: Configuration
ro: Configurație

en: Workflow
ro: Fluxul de lucru

en: Relative
ro: Relativă

en: Remove selected
ro: Eliminați ceea ce e selectat
