Scheduled actions (D7) (7.x-1.0) - en to az translation catalogue (7 entries)

en: Content
az: Məzmun

en: List
az: Siyahı

en: Action
az: Fəaliyyət

en: Add
az: Əlavə et

en: Configuration
az: Konfiqurasiya

en: Workflow
az: İş axını

en: Remove selected
az: Seçilmişləri silin
