Scheduled actions (D7) (7.x-1.0-rc1) - en to da translation catalogue (9 entries)

en: Content
da: Indhold

en: List
da: Vis

en: Action
da: Handling

en: Add
da: Tilføj

en: Configuration
da: Indstillinger

en: Workflow
da: Arbejdsgang

en: Relative
da: Relativ

en: Absolute
da: Absolut

en: Remove selected
da: Fjern det valgte
