Scheduled actions (D7) (7.x-1.0-rc2) - en to he translation catalogue (8 entries)

en: Content
he: תוכן

en: List
he: רשימה

en: Action
he: פעולה

en: Add
he: הוספה

en: Configuration
he: הגדרות

en: Workflow
he: תהליך עבודה

en: Relative
he: יחסי

en: Absolute
he: מוחלט
