Scheduler (7.x-1.0-rc1) - en to hu translation catalogue (70 entries)

en: Title
hu: Cím

en: Operations
hu: Műveletek

en: Author
hu: Szerző

en: view
hu: megtekintés

en: Settings
hu: Beállítások

en: edit
hu: szerkesztés

en: Preview
hu: Előnézet

en: Date format
hu: Dátumformátum

en: Field type
hu: Mező típusa

en: Weeks
hu: Hetek

en: Days
hu: Napok

en: Hours
hu: Órák

en: Seconds
hu: Másodpercek

en: Minutes
hu: Percek

en: Format: %time.
hu: Formátum: %time.

en: Scheduled
hu: Időzítve

en: Scheduler module settings
hu: Időzítő modul beállításai

en: Alter published on time
hu: „Közzétéve ekkor” idejének megváltoztatása

en: Check this box to alter the published on time to match the scheduled time ("touch feature").
hu: Ezt a jelölőnégyzetet akkor kell bejelölni, ha a „közzétéve ekkor” idejét össze kell hangolni az időzítés idejével („touch feature”).

en: Scheduling options
hu: Időzítési beállítások

en: Publish on
hu: Közzététel bekapcsolása

en: Unpublish on
hu: Elrejtés bekapcsolása

en: There are no scheduled nodes.
hu: Nincs egyetlen időzített tartalom sem.

en: @type: scheduled publishing of %title.
hu: @type: %title időzített közzététele

en: @type: scheduled unpublishing of %title.
hu: @type: %title elrejtésének időzítése.

en: Scheduler OS time check
hu: Időzítő OS időellenőrzése

en: Your server reports the UTC time as %time and "localtime" as %lt.
hu: A szerver szerinti UTC idő %time és a „helyi idő” %lt.

en: If this is not the case please have your Unix System Administrator fix your servers time/date configuration.
hu: Ha nem ez a helyzet, akkor a Unix rendszergazdához kell fordulni a kiszolgáló dátumának és idejének helyes beállításáért.

en: Scheduler: publish on
hu: Scheduler: közzététel ideje

en: Date/time on which the article will be automatically published
hu: Dátum/idő, amikor automatikusan közzé lesz téve

en: Scheduler: unpublish on
hu: Scheduler: tiltás ideje

en: Date/time on which the article will be automatically unpublished
hu: Az a dátum/idő, amikor a tartalom közzététele automatikusan megszűnik

en: Display a list of scheduled nodes
hu: Jelenítse meg az időzített tartalmak listáját

en: The 'publish on' value does not match the expected format of %time
hu: A „közzététel bekapcsolása” nem egyezik meg ezzel az elfogadott formátummal: %time

en: The 'publish on' date must be in the future
hu: A „közzététel bekapcsolása” dátumnak jövőbelinek kell lennie

en: The 'unpublish on' value does not match the expected format of %time
hu: Az „elrejtés bekapcsolása” értéke eltér az elvárt %time formától

en: The 'unpublish on' date must be in the future
hu: Az „elrejtés bekapcsolása” dátumnak jövőbelinek kell lennie

en: The 'unpublish on' date must be later than the 'publish on' date.
hu: Az „elrejtés bekapcsolása” dátumnak későbbinek kell lennie, mint a „közzététel bekapcsolása” dátumnak.

en: scheduler
hu: időzítő

en: Light weight cron handler
hu: Pehelysúlyú cron kezelő

en: Test your servers UTC clock
hu: A szerver UTC órájának tesztelése

en: Allows site admin to check their servers internal clock
hu: Lehetővé teszi a webhely adminisztrátora számára a kiszolgáló belső órájának ellenőrzését

en: Allows site admins to configure scheduler.
hu: A webhely admin felhasználója itt állíthatja be az időzítőt.

en: Leave blank to disable scheduled publishing.
hu: Üresen kell hagyni az időzített közzététel kikapcsolásához.

en: Leave blank to disable scheduled unpublishing.
hu: Üresen kell hagyni a tartalmak időzített tiltásának kikapcsolásához.

en: Scheduler module form.
hu: A Scheduler modul űrlapja.

en: The input format for the (un)scheduling time/date. See the date() function for formatting options: http://www.php.net/manual/en/function.date.php (only the following format characters are supported (don't use 'G', 'a' or 'A' with Date Popup): djmnyYhHgGisaA)
hu: Az időzítő idejének/dátumának beviteli formája. Bővebb formázási információkért lásd a date() függvényt: http://www.php.net/manual/en/function.date.php (csak a következő formázási karakterek megengedettek (ne használd a 'G', 'a' or 'A' karaktereket a Date Popup modullal): djmnyYhHgGisaA)

en: Scheduled for publishing
hu: Időzített közzététel

en: Scheduled for unpublishing
hu: Közzététel időzített visszavonása

en: Not scheduled
hu: Nincs időzítve

en: Publish countdown
hu: Visszaszámláló közzététele

en: Unpublish countdown
hu: Nem közzétett visszaszámláló

en: Display countdown as
hu: Visszaszámláló megjelenítése, mint

en: Smart mode
hu: Okos mód

en: Display time units
hu: Időegységek megjelenítése

en: Long (e.g. 3 days)
hu: Hosszú (például 3 nap)

en: Short (e.g. 3d)
hu: Rövid (például 3n)

en: No units at all
hu: Nincs semmilyen egység

en: Standard text field
hu: Általános szövegmező

en: Date Popup field
hu: Dátum felugró mező

en: If you are using Date Popup, the following time formats are supported: !formats
hu: Ha a Date Popup használatban van, a következő időformátumok támogatottak: !formats

en: Extra Info
hu: Kiegészítő információ

en: The text entered into this field will be displayed above the scheduling fields in the node edit form.
hu: Az ide beírt szöveg az időzítő mezők felett fog megjelenni a tartalomszerkesztő űrlapon.

en: The Date Popup module only accepts the following formats: !formats
hu: A Date Popup modul csak a következő formátumokat fogadja el: !formats

en: Enable scheduled publishing
hu: Időzített közzététel engedélyezése

en: Create a new revision on publishing
hu: Új változat készítése közzétételkor

en: Enable scheduled unpublishing
hu: Időzített elrejtés engedélyezése

en: Create a new revision on unpublishing
hu: Új változat készítése elrejtéskor

en: The date, when scheduler module should publish node.
hu: A dátum, amikor az időzítő modulnak közzé kell tennie a tartalmat.

en: The date, when scheduler module should unpublish node.
hu: A dátum, amikor az időzítő modulnak el kell rejtenie a tartalmat.
