Scheduler (7.x-1.0-rc1) - en to th translation catalogue (7 entries)

en: Title
th: ชื่อ

en: Operations
th: การดำเนินการ

en: Author
th: ผู้เขียน

en: view
th: แสดง

en: Settings
th: ตั้งค่า

en: edit
th: แก้ไข

en: Preview
th: แสดงตัวอย่าง
