Scheduler (7.x-1.0-rc2) - en to id translation catalogue (7 entries)

en: Title
id: Judul

en: Operations
id: Perintah

en: Author
id: Penulis

en: view
id: lihat

en: Settings
id: Pengaturan

en: Preview
id: Tinjauan

en: Field type
id: Tipe field
