Scheduler (7.x-1.0-rc2) - en to sk translation catalogue (41 entries)

en: Title
sk: Nadpis

en: Operations
sk: Operácie

en: Author
sk: Autor

en: view
sk: zobraziť

en: Settings
sk: Nastavenia

en: edit
sk: upraviť

en: Preview
sk: Náhľad

en: Date format
sk: Formát dátumu

en: Field type
sk: Typ poľa

en: Weeks
sk: Týždne

en: Days
sk: Dni

en: Hours
sk: Hodiny

en: Seconds
sk: Sekundy

en: Minutes
sk: Minúty

en: Scheduled
sk: Naplánované

en: Scheduler module settings
sk: Nastaveniea modulu Plánovač

en: Alter published on time
sk: Zmeniť publikované na čas

en: Check this box to alter the published on time to match the scheduled time ("touch feature").
sk: Označte toto pole aby ste zmenili presné publikovanie ktoré sedí s časovým plánom ("touch feature").

en: Scheduling options
sk: Nastavenia plánovania

en: Publish on
sk: Publikovať

en: Unpublish on
sk: Nepublikovať

en: There are no scheduled nodes.
sk: Žiadne uzly nie sú naplánované.

en: @type: scheduled publishing of %title.
sk: @type: plánované publikovanie %title.

en: @type: scheduled unpublishing of %title.
sk: @type: plánované nepublikovanie %title.

en: Scheduler OS time check
sk: Scheduler kontrola času OS

en: Your server reports the UTC time as %time and "localtime" as %lt.
sk: Váš server oznamuje UTC čas ako %time a lokálny čas ako %lt.

en: If all is well with your server's time configuration UTC should match <a target="_blank" href="http://wwp.greenwichmeantime.com/">UTC London Time</a> and the localtime should be the time where you are.
sk: Ak je s vaším nastavením času servera všetko v poriadku UTC čas by mal sedieť s <a target="_blank" href="http://wwp.greenwichmeantime.com/">UTC Londýnskym časom</a> a localtime by mal byť čas pásma kde sa nachádzate.

en: If this is not the case please have your Unix System Administrator fix your servers time/date configuration.
sk: Pokiaľ toto nie je dôvod prosím nechajte si opraviť vaše nastavenia času a dátumu vaším administrátorom Unixového systému.

en: Scheduler: publish on
sk: Plánovač: publikovať keď

en: Date/time on which the article will be automatically published
sk: Čas alebo dátum kedy bude článok automaticky publikovaný

en: Scheduler: unpublish on
sk: Plánovač: nepublikovať keď

en: Scheduler
sk: Plánovač

en: Date/time on which the article will be automatically unpublished
sk: Dátum/čas, kedy sa má príspevok automaticky odpublikovať

en: Display a list of scheduled nodes
sk: Zobraziť zoznam naplánovaných uzlov

en: scheduler
sk: plánovač

en: Light weight cron handler
sk: Jednoduchý spúšťač úloh cron

en: A light weight cron handler to allow more frequent runs of Schedulers internal cron system
sk: Jednoduchý spúšťač úloh, ktorý umožní častejšie spúšťanie interného cron systému Plánovača

en: Test your servers UTC clock
sk: Otestujte vaše serverové UTC hodiny

en: Allows site admin to check their servers internal clock
sk: Umožňuje administrátorovi stránky skontrolovať stav hodín na serveri

en: Allows site admins to configure scheduler.
sk: Umožňuje administrátorom stránky konfigurovať Plánovač.

en: Scheduler module form.
sk: Formulár modulu Scheduler.
