Scheduler (7.x-1.0-rc3) - en to be translation catalogue (5 entries)

en: Title
be: Загаловак

en: Author
be: Аўтар

en: Settings
be: Наладкі

en: Preview
be: Папярэдні прагляд

en: Days
be: Дні
