Scheduler (7.x-1.0-rc3) - en to ne translation catalogue (7 entries)

en: Title
ne: शिर्षक

en: Operations
ne: क्रियाहरू

en: Author
ne: लेखक

en: view
ne: दृश्य

en: Settings
ne: निर्धारणहरू

en: edit
ne: सम्पादन गर्नुस

en: Preview
ne: पूर्वदृश्य
