Scheduler (7.x-1.0) - en to nl translation catalogue (108 entries)

en: Title
nl: Titel

en: Operations
nl: Bewerkingen

en: Author
nl: Auteur

en: view
nl: weergeven

en: Settings
nl: Instellingen

en: edit
nl: bewerken

en: Preview
nl: Voorbeeldweergave

en: Date format
nl: Datumnotatie

en: Field type
nl: Veldtype

en: Weeks
nl: Weken

en: Days
nl: Dagen

en: Hours
nl: Uren

en: Seconds
nl: Seconden

en: Minutes
nl: Minuten

en: Format: %time.
nl: Formaat: %time.

en: Scheduled
nl: Gepland

en: Scheduler module settings
nl: Plannermodule-instellingen

en: Alter published on time
nl: Verander tijd waarop gepubliceerd is

en: Check this box to alter the published on time to match the scheduled time ("touch feature").
nl: Vink dit aan om de tijd waarop de node gepubliceerd is aan te passen aan de geplande tijd ("aanraakfunctie").

en: Scheduling options
nl: Planneropties

en: Publish on
nl: Publiceer op

en: Unpublish on
nl: Depubliceer op

en: There are no scheduled nodes.
nl: Er zijn geen geplande nodes.

en: @type: scheduled publishing of %title.
nl: @type: geplande publicatie van %title.

en: @type: scheduled unpublishing of %title.
nl: @type: geplande depublicatie van %title.

en: Scheduler OS time check
nl: Planner OS tijdcontrole

en: Your server reports the UTC time as %time and "localtime" as %lt.
nl: Uw server laat de UTC tijd zien als %time en de 'localtime' als %lt.

en: If all is well with your server's time configuration UTC should match <a target="_blank" href="http://wwp.greenwichmeantime.com/">UTC London Time</a> and the localtime should be the time where you are.
nl: Als de tijdsinstellingen van de server goed zijn, dan zal UTC hetzelfde zijn als <a target="_blank" href="http://wwp.greenwichmeantime.com/">UTC London Time</a> en localtime zal hetzelfde zijn als de tijd in uw plaatselijke tijdzone.

en: If this is not the case please have your Unix System Administrator fix your servers time/date configuration.
nl: Als dit niet zo is, laat dan de Unix Systeembeheerder de datum- en tijdconfiguratie van de server goed zetten.

en: Scheduler: publish on
nl: Planner: publiceer op

en: Date/time on which the article will be automatically published
nl: Datum en tijd waarop het artikel automatisch zal worden gepubliceerd

en: Scheduler: unpublish on
nl: Planner: depuliceren op

en: Scheduler
nl: Planner

en: Date/time on which the article will be automatically unpublished
nl: Datum en tijd waarop het artikel automatisch zal worden gedepubliceerd

en: Display a list of scheduled nodes
nl: Toont een lijst van geplande nodes

en: The 'publish on' value does not match the expected format of %time
nl: De 'publiceer op' waarde komt niet overeen met het verwachte formaat van %time

en: The 'publish on' date must be in the future
nl: De 'publiceer op' datum moet in de toekomst zijn

en: The 'unpublish on' value does not match the expected format of %time
nl: De 'depubliceer op' waarde komt niet overeen met het verwachte formaat van %time

en: The 'unpublish on' date must be in the future
nl: De 'depubliceer op' datum moet in de toekomst zijn

en: The 'unpublish on' date must be later than the 'publish on' date.
nl: De 'depubliceer op' datum moet later zijn dan de 'publiceer op' datum.

en: scheduler
nl: planner

en: Light weight cron handler
nl: Lichtgewicht cron handler

en: A light weight cron handler to allow more frequent runs of Schedulers internal cron system
nl: Een lichtgewicht cron handler om Planner's interne cronsysteem frequenter te draaien

en: Test your servers UTC clock
nl: Test de UTC-klok van de server

en: Allows site admin to check their servers internal clock
nl: Laat site admins hun interne serverklok controleren

en: Allows site admins to configure scheduler.
nl: Laat site admins de planner configureren.

en: Leave blank to disable scheduled publishing.
nl: Laat leeg om geplande publicatie uit te zetten.

en: Leave blank to disable scheduled unpublishing.
nl: Laat leeg om geplande depublicatie uit te zetten.

en: Scheduler module form.
nl: Scheduler module-formulier.

en: The input format for the (un)scheduling time/date. See the date() function for formatting options: http://www.php.net/manual/en/function.date.php (only the following format characters are supported (don't use 'G', 'a' or 'A' with Date Popup): djmnyYhHgGisaA)
nl: Het invoerformaat voor de (her)planningstijd/datum. Zie de date() functie voor meer format-opties: http://www.php.net/manual/en/function.date.php (alleen de volgende tekens worden ondersteund: djmnyYHgGisaA (gebruik geen 'G', 'a' of 'A' in combinatie met de Date Popup-module)

en: Scheduled for publishing
nl: Gepland voor publiceren

en: Scheduled for unpublishing
nl: Gepland voor depubliceren

en: Not scheduled
nl: Niet ingepland

en: Publish countdown
nl: Publicatie-countdown

en: Time until the article will be automatically published
nl: De tijd waarop het artikel automatisch wordt gepubliceerd

en: Unpublish countdown
nl: Depublicatie-countdown

en: Time until the article will be automatically unpublished
nl: De tijd waarop het artikel automatisch wordt gedepubliceerd

en: Display countdown as
nl: Toon aftellen als

en: Smart mode
nl: Slimme modus

en: Display time units
nl: Tijdseenheden weergeven

en: Long (e.g. 3 days)
nl: Lang (v.b. 3 dagen)

en: Short (e.g. 3d)
nl: Kort (v.b. 3d)

en: No units at all
nl: Totaal geen eenheden

en: Standard text field
nl: Standaard tekstveld

en: Date Popup field
nl: Datumveld pop-up

en: If the Date module's Date Popup module is enabled you may use the popup calendar for your field type.
nl: Als de Date Popup-module is ingeschakeld kunt u de popup-kalender gebruiken voor het veldtype.

en: If you are using Date Popup, the following time formats are supported: !formats
nl: Als u Date Popup gebruikt, worden de volgende tijd formaten ondersteund: !formats

en: Extra Info
nl: Extra informatie

en: The text entered into this field will be displayed above the scheduling fields in the node edit form.
nl: De ingevoerde tekst van dit veld wordt getoond boven de planner velden in het node bewerk-scherm

en: The Date Popup module only accepts the following formats: !formats
nl: De Date Popup-module accepteert alleen de volgende formaten: !formats

en: Enable scheduled publishing
nl: Geplande publicatie inschakelen

en: Check this box to enable scheduled publishing for this node type.
nl: Vink dit hokje aan om geplande publicatie in te schakelen voor dit inhoudstype.

en: Publishing date/time is required.
nl: Geplande datum/tijd is verplicht.

en: Check this box to if scheduled publishing is required (e.g. the user must enter a date/time).
nl: Vink dit hokje aan als geplande publicatie verplicht is. (bijv.: de gebruiker moet een datum/tijd invoeren).

en: Create a new revision on publishing
nl: Maak een nieuwe revisie aan tijdens publicatie

en: Check this box if you want a new revision created when publishing.
nl: Vink dit hokje aan als een nieuwe revisie aangemaakt moet worden tijdens publicatie.

en: Enable scheduled unpublishing
nl: Geplande depublicatie inschakelen

en: Check this box to enable scheduled unpublishing for this node type.
nl: Vink dit hokje aan om geplande depublicatie in te schakelen voor dit inhoudstype.

en: Unpublishing date/time is required.
nl: Depublicatie datum/tijd is verplicht.

en: Check this box to if scheduled unpublishing is required (e.g. the user must enter a date/time).
nl: Vink dit hokje aan als geplande depublicatie verplicht is. (bijv: de gebruiker moet een datum/tijd invoeren).

en: Create a new revision on unpublishing
nl: Maak een nieuwe revisie aan tijdens depublicatie

en: Check this box if you want a new revision created when unpublishing.
nl: Vink dit hokje aan als een nieuwe revisie aangemaakt moet worden tijdens depublicatie.

en: This post is unpublished and will be published @publish_time.
nl: Dit bericht is niet gepubliceerd en zal worden gepubliceerd op @publish_time

en: The date, when scheduler module should publish node.
nl: De datum, waarop de planner module de node publiceerd.

en: The date, when scheduler module should unpublish node.
nl: De datum, waarop de planner module de node depubliceerd.

en: Internal scheduler cron run activated
nl: Interne plannings-cron geactiveerd.

en: Publish on date
nl: Publiceer op datum

en: The date the node will be published.
nl: De datum dat de inhoud wordt gepubliceerd.

en: Unpublish on date
nl: Depubliceer op datum

en: The date the node will be unpublished.
nl: De datum dat de inhoud wordt gedepubliceerd.

en: Administer scheduler
nl: Scheduler beheren

en: Schedule content publication
nl: Publicatie plannen

en: Allows users to set a start and end time for content publication
nl: Geeft gebruikers de mogelijkheid om een begin– en einddatum voor publicatie in te voeren.

en: Some scheduler actions are set for each different content type. These are accessed via the <a href="@link">admin content type</a> list.
nl: Sommige planningsacties verschillen per inhoudstype. Deze zijn toegankelijk via <a href="@link">Inhoudstype beheren</a>.

en: The options and settings below are common to all content types.
nl: De opties en instellingen onderaan zijn algemeen voor alle inhoudstypes.

en: Scheduler's cron is at /scheduler/cron and a sample crontab entry to run scheduler every minute might look like:
nl: De URL van de Scheduler-cron is /scheduler/cron. Om cron elke minuut uit te voeren gebruikt u bijvoorbeeld:

en: The Scheduler module provides the functionality for automatic publishing and unpublishing of nodes at specified future dates.
nl: De Scheduler-module biedt functionaliteit voor het automatisch (de)publiceren van nodes op specifieke data.

en: You can read more in the <a href="@readme">readme.txt</a> file.
nl: Lees meer hierover in het <a href="@readme">readme.txt</a> bestand.

en: Scheduler's lightweight cron completed. See !log for details.
nl: Scheduler lichtgewicht cron is afgerond. Bekijk !log voor details.

en: You can test Scheduler's lightweight cron process interactively
nl: U kunt het Scheduler lichtgewicht cron-proces interactief testen

en: Run Scheduler's cron now
nl: Scheduler-cron nu uitvoeren

en: Internal scheduler cron run completed
nl: Interne scheduler-cron uitgevoerd.

en: Lightweight Cron
nl: Lichtgewicht cron

en: A lightweight cron handler to allow more frequent runs of Schedulers internal cron system.
nl: Een lichtgewicht cron om de interne scheduler-cron frequenter uit te voeren.

en: Time Check
nl: Tijdcontrole

en: This module allows nodes to be published and unpublished on specified dates and time.
nl: Met deze module kunnen nodes op specifieke data en tijden worden gepubliceerd en ge-depubliceerd.

en: Publishing enabled
nl: Publicatie ingeschakeld

en: Unpublishing enabled
nl: Depublicatie ingeschakeld
