Scheduler (7.x-1.2) - en to oc translation catalogue (25 entries)

en: Title
oc: Títol

en: delete
oc: suprimir

en: Status
oc: Estatut

en: Delete
oc: Suprimir

en: Operations
oc: Accions

en: Type
oc: Tipe

en: Author
oc: Autor

en: Cancel
oc: Anullar

en: view
oc: veire

en: Advanced options
oc: Opcions avançadas

en: This action cannot be undone.
oc: Aquesta accion es irreversibla.

en: Settings
oc: Paramètres

en: edit
oc: modificar

en: settings
oc: paramètres

en: Preview
oc: Apercebut

en: Date format
oc: Format de data

en: Published
oc: Publicat

en: Field type
oc: Tipe de camp

en: Weeks
oc: Setmanas

en: minutes
oc: minutas

en: Days
oc: Jorns

en: or
oc: o

en: Unpublished
oc: Pas publicat

en: Form
oc: Formulari

en: About
oc: A prepaus
