Scheduler (7.x-1.2) - en to tr translation catalogue (28 entries)

en: Title
tr: Başlık

en: delete
tr: sil

en: Status
tr: Durum

en: Delete
tr: Sil

en: Operations
tr: İşlemler

en: Type
tr: Tip

en: Author
tr: Yazar

en: Cancel
tr: İptal

en: view
tr: görüntüle

en: Advanced options
tr: Gelişmiş seçenekler

en: This action cannot be undone.
tr: Bu işlem geri alınamaz.

en: Settings
tr: Ayarlar

en: edit
tr: düzenle

en: settings
tr: ayarlar

en: Preview
tr: Ön izleme

en: Date format
tr: Tarih biçimi

en: Published
tr: Yayında

en: Field type
tr: Alan tipi

en: Weeks
tr: Hafta

en: minutes
tr: dakika

en: Days
tr: Günler

en: Hours
tr: Saat

en: Seconds
tr: Saniye

en: or
tr: ya da

en: Minutes
tr: Dakika

en: Unpublished
tr: Yayında değil

en: About
tr: Hakkında

en: Date only
tr: Yalnızca tarih
