Scheduler (7.x-1.3) - en to kk translation catalogue (19 entries)

en: Title
kk: Атауы

en: delete
kk: Өшіру

en: Status
kk: Жағдайы

en: Delete
kk: Өшіру

en: Operations
kk: Операциялар

en: Type
kk: Тип

en: Author
kk: Автор

en: Cancel
kk: Келіспеу

en: view
kk: карау

en: Advanced options
kk: Кеңейтілген параметрлер

en: This action cannot be undone.
kk: Бұл әрекет қайтарылмайды.

en: Settings
kk: Теңшелімдер

en: edit
kk: түзету

en: Preview
kk: Алдын-ала қарау

en: 1 hour | @count hours
kk[0]: 1 сағат

en: 1 day | @count days
kk[0]: @count күн

en: Published
kk: Жарияланған

en: Field type
kk: Өрістін типы

en: 1 week | @count weeks
kk[0]: 1 апта
