Scheduler (7.x-1.3) - en to ku translation catalogue (21 entries)

en: Title
ku: ناونیشان

en: delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Status
ku: ڕەوش

en: Delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Operations
ku: کاره‌کان

en: Type
ku: جۆر

en: Author
ku: نووسەر

en: Cancel
ku: پاشگه‌زبه‌وه‌

en: view
ku: پیشاندان

en: Advanced options
ku: هەڵبژاردنە ئاڵۆزەکان

en: This action cannot be undone.
ku: ئەم کارە یەکجارییە و پەشیمانبوونەوەی تێدا نییە.

en: Settings
ku: سازکارییەکان

en: edit
ku: ده‌ستکاریکردن

en: Preview
ku: پێشبینی

en: Date format
ku: فۆرماتی بەروار

en: 1 hour | @count hours
ku[0]: 1 کاتژمێر
ku[1]: @count کاتژمێر

en: 1 day | @count days
ku[0]: 1 ڕۆژ
ku[1]: @count ڕۆژ

en: Published
ku: بڵاوکراوەتەوە

en: Field type
ku: جۆری خانە

en: 1 week | @count weeks
ku[0]: 1 هەفتە
ku[1]: @count هەفتە

en: About
ku: دەربارە
