Scheduler (7.x-1.3) - en to mr translation catalogue (24 entries)

en: Title
mr: शीर्षक

en: delete
mr: मिटवा

en: Status
mr: वर्तमानस्थिती

en: Delete
mr: मिटवा

en: Operations
mr: कृती

en: Type
mr: प्रकार

en: Author
mr: लेखक

en: Cancel
mr: रद्द

en: view
mr: दाखवा

en: Advanced options
mr: प्रगत पर्याय

en: This action cannot be undone.
mr: ही कृती परत घेता येणार नाही.

en: Settings
mr: संरचना

en: edit
mr: संपादन

en: Preview
mr: पुर्वदृश्य

en: Date format
mr: तारीख आराखडा

en: 1 hour | @count hours
mr[0]: १ तास
mr[1]: @count तास

en: 1 day | @count days
mr[0]: १ दिवस
mr[1]: @count दिवस

en: Published
mr: प्रकाशित

en: Field type
mr: फील्डचा प्रकार

en: Days
mr: दिवस

en: Hours
mr: तास

en: Minutes
mr: मिनीटे

en: Unpublished
mr: अप्रकाशित

en: 1 week | @count weeks
mr[0]: १ आठवडा१ दिवस
mr[1]: @count आठवडे
