Scheduler (7.x-1.3) - en to or translation catalogue (15 entries)

en: Title
or: ଶୀର୍ଷକ

en: delete
or: ଅପସାରଣ କରନ୍ତୁ

en: Status
or: ଅବସ୍ଥିତି

en: Delete
or: ଅପସାରଣ କରନ୍ତୁ

en: Operations
or: ପ୍ରୟୋଗଗୁଡ଼ିକ

en: Type
or: ପ୍ରକାର

en: Cancel
or: ବାତିଲ କରନ୍ତୁ

en: view
or: ଦୃଶ୍ୟ

en: Advanced options
or: ଉନ୍ନତଶୀଳ ବିକଳ୍ପଗୁଡ଼ିକ

en: edit
or: ସମ୍ପାଦନ କରନ୍ତୁ

en: Date format
or: ତାରିଖ ସଜ୍ଜିକରଣ ଶୈଳୀ

en: 1 hour | @count hours
or[0]: 1 ଘଣ୍ଟା
or[1]: @count ଘଣ୍ଟା

en: 1 day | @count days
or[0]: 1 ଦିନ
or[1]: @count ଦିନ

en: Published
or: ପ୍ରକାଶିତ

en: 1 week | @count weeks
or[0]: ୧ ସପ୍ତାହ
or[1]: @count ସପ୍ତାହ
