Scheduler (7.x-1.3) - en to pl translation catalogue (75 entries)

en: Title
pl: Tytuł

en: delete
pl: usuń

en: Delete
pl: Usuń

en: Operations
pl: Operacje

en: Type
pl: Typ

en: Author
pl: Autor

en: Cancel
pl: Anuluj

en: view
pl: przeglądaj

en: Advanced options
pl: Zaawansowane ustawienia

en: This action cannot be undone.
pl: Operacja jest nieodwracalna.

en: Settings
pl: Ustawienia

en: edit
pl: edytuj

en: settings
pl: ustawienia

en: Preview
pl: Podgląd

en: Date format
pl: Format daty

en: 1 minute | @count minutes
pl[0]: 1 minuta
pl[1]: @count minuty
pl[2]: @count minut

en: 1 hour | @count hours
pl[0]: 1 godzina
pl[1]: @count godziny
pl[2]: @count godzin

en: 1 day | @count days
pl[0]: 1 dzień
pl[1]: @count dni
pl[2]: @count dni

en: Published
pl: Opublikowane

en: Field type
pl: Typ pola

en: Weeks
pl: Tygodni

en: minutes
pl: minuty

en: Days
pl: Dni

en: Hours
pl: Godziny

en: Seconds
pl: Sekundy

en: or
pl: lub

en: Minutes
pl: Minuty

en: Unpublished
pl: Nieopublikowany

en: Form
pl: Formularz

en: @type settings
pl: Ustawienia dla @type

en: 1 second | @count seconds
pl[0]: 1 skunda
pl[1]: @count sekundy
pl[2]: @count sekund

en: 1 week | @count weeks
pl[0]: 1 tydzień
pl[1]: @count tygodnie
pl[2]: @count tygodni

en: About
pl: O stronie

en: Scheduled
pl: Zaplanowany

en: Scheduling options
pl: Opcje planowania

en: Publish on
pl: Publikuj dnia

en: Unpublish on
pl: Anuluj publikację dnia

en: There are no scheduled nodes.
pl: Nie ma treści z zaplanowaną publikacją.

en: @type: scheduled publishing of %title.
pl: @type: zaplanowana publikacja %title.

en: @type: scheduled unpublishing of %title.
pl: @type: planowane anulowanie publikacji %title.

en: Scheduler: publish on
pl: Planista: publikuj dnia

en: Date/time on which the article will be automatically published
pl: Data/czas kiedy artykuł będzie automatycznie publikowany

en: Scheduler: unpublish on
pl: Planista: anuluj publikację dnia

en: Scheduler
pl: Planista

en: Date/time on which the article will be automatically unpublished
pl: Data/czas kiedy publikacja artykułu zostanie anulowana

en: Display a list of scheduled nodes
pl: Wyświetl listę treści z zaplanowaną publikacją

en: The 'publish on' value does not match the expected format of %time
pl: Data publikacji nie zgadza się ze spodziewanym formatem %time

en: The 'publish on' date must be in the future
pl: Data publikacji musi być w przyszłości

en: The 'unpublish on' value does not match the expected format of %time
pl: Data anulowania publikacji nie zgadza się z formatem %time

en: The 'unpublish on' date must be in the future
pl: Data anulowania publikacji musi być w przyszłości

en: The 'unpublish on' date must be later than the 'publish on' date.
pl: Data anulowania publikacji musi być późniejsza niż data publikacji.

en: scheduler
pl: planista

en: Allows site admin to check their servers internal clock
pl: Pozwala administratorowi witryny na sprawdzenie zegara na jego serwerach

en: Publishing
pl: Publikowanie

en: Scheduled for publishing
pl: Zaplanowano publikację

en: Scheduled for unpublishing
pl: Zaplanowano zakończenie publikacji

en: Not scheduled
pl: Nie zaplanowano publikacji

en: Standard text field
pl: Standardowe pole tekstowe

en: Extra Info
pl: Dodatkowe informacje

en: Create a new revision on publishing
pl: Twórz nową wersję przy publikowaniu.

en: Create a new revision on unpublishing
pl: Twórz nową wersję przy wycofywaniu z publikowania.

en: Vertical tab
pl: Karta pionowa

en: Publish on date
pl: Publikuj od

en: Unpublish on date
pl: Cofnij publikowanie od

en: You can read more in the <a href="@readme">readme.txt</a> file.
pl: Możesz przeczytać więcej w pliku <a href="@readme">readme.txt</a>.

en: Lightweight Cron
pl: Lekki Cron

en: Time Check
pl: Sprawdzanie czasu

en: Publishing enabled
pl: Publikowanie włączone

en: Unpublishing enabled
pl: Kończenie publikacji włączone

en: Enable scheduled publishing for this content type
pl: Włącz planowane publikowanie dla tego rodzaju zawartości

en: Require scheduled publishing
pl: Wymagaj planowania publikacji

en: Unpublishing
pl: Wstrzymywanie publikacji

en: Enable scheduled unpublishing for this content type
pl: Włącz planowane wstrzymywanie publikacji dla tego rodzaju zawartości

en: Require scheduled unpublishing
pl: Wymagaj planowania wstrzymywania publikacji

en: Date only
pl: Tylko data
