Scheduler (7.x-1.4) - en to my translation catalogue (19 entries)

en: Title
my: ခေါင်းစဉ်

en: delete
my: ဖျက်ရန်

en: Status
my: အခြေအနေ

en: Delete
my: ပယ်ဖျက်

en: Operations
my: လုပ်ဆောင်ချက်များ

en: Type
my: အမျိုးအစား

en: Author
my: စာရေးသူ

en: Cancel
my: ပယ်ဖျက်

en: view
my: မြင်ကွင်း

en: Advanced options
my: အဆင့်မြင့်ရွေးချယ်ရန်

en: Settings
my: အစီအမံများ

en: edit
my: ပြင်ရန်

en: Preview
my: အစမ်းကြည့်ရန်

en: 1 hour | @count hours
my[0]: ၁ နာရီ
my[1]: @count နာရီ

en: 1 day | @count days
my[0]: ၁ ရက်
my[1]: @count  ရက်

en: Published
my: Publish လုပ်ပြီး

en: or
my: သို့မဟုတ်

en: 1 week | @count weeks
my[0]: ၁ ပတ်
my[1]: @count ပတ်

en: About
my: အကြောင်း
