Scheduler (7.x-1.5) - en to nn translation catalogue (23 entries)

en: Title
nn: Tittel

en: delete
nn: slett

en: Delete
nn: Slett

en: Operations
nn: Operasjonar

en: Author
nn: Forfattar

en: Cancel
nn: Avbryt

en: view
nn: vis

en: Advanced options
nn: Avanserte innstillingar

en: This action cannot be undone.
nn: Denne handlinga kan ikkje gjerast om.

en: Settings
nn: Innstillingar

en: edit
nn: endre

en: Preview
nn: Førehandsvis

en: Date format
nn: Datoformat

en: 1 minute | @count minutes
nn[0]: 1 minutt
nn[1]: @count minutt

en: 1 hour | @count hours
nn[0]: 1 time
nn[1]: @count timar

en: 1 day | @count days
nn[0]: 1 dag
nn[1]: @count dagar

en: Published
nn: Publisert

en: minutes
nn: minutt

en: Unpublished
nn: Upublisert

en: 1 week | @count weeks
nn[0]: 1 veke
nn[1]: @count veker

en: Scheduling options
nn: Innstillingar for planlagt publisering.

en: Publish on
nn: Publiser på

en: Not scheduled
nn: Ikkje planlagt
