Scheduler (7.x-1.6) - en to br translation catalogue (8 entries)

en: Title
br: Titl

en: delete
br: dilemel

en: Status
br: Statud

en: Delete
br: Dilemel

en: Settings
br: Arventennoù

en: Node
br: Skoulm

en: Date format
br: Furmad deiziad

en: About
br: Diwar-benn
