Scheduler (7.x-1.6) - en to sr translation catalogue (21 entries)

en: Title
sr: Наслов

en: delete
sr: избриши

en: Status
sr: Статус

en: Delete
sr: Избриши

en: Operations
sr: Операције

en: Type
sr: Tип

en: Author
sr: Аутор

en: Cancel
sr: Поништи

en: Advanced options
sr: Напредне опције

en: This action cannot be undone.
sr: Ова радња је неповратна.

en: Settings
sr: Подешавања

en: edit
sr: измени

en: Preview
sr: Преглед пре слања.

en: Date format
sr: Формат датума

en: 1 minute | @count minutes
sr[0]: 1 минут
sr[1]: @count минута

en: 1 hour | @count hours
sr[0]: @count час
sr[1]: @count часа
sr[2]: @count[2] часова

en: 1 day | @count days
sr[0]: @count дан
sr[1]: @count дана
sr[2]: @count[2] дана

en: Field type
sr: Tип поља

en: Cache
sr: Кеш

en: Unpublished
sr: Необјабљено

en: 1 week | @count weeks
sr[0]: @count недеља
sr[1]: @count[1] недеље
sr[2]: @count[2] недеља
