Scheduler (7.x-1.6) - en to uk translation catalogue (94 entries)

en: Title
uk: Заголовок

en: delete
uk: видалити

en: Status
uk: Стан

en: Delete
uk: Видалити

en: Operations
uk: Операції

en: Type
uk: Тип

en: Author
uk: Автор

en: Cancel
uk: Скасувати

en: view
uk: переглянути

en: Advanced options
uk: Розширені параметри

en: This action cannot be undone.
uk: Цю дію буде неможливо відмінити.

en: Settings
uk: Налаштування

en: edit
uk: редагувати

en: settings
uk: налаштування

en: Preview
uk: Попередній перегляд

en: Node
uk: Матеріал

en: Date format
uk: Формат дати

en: 1 minute | @count minutes
uk[0]: @count хвилина
uk[1]: @count хвилини
uk[2]: @count хвилин

en: 1 hour | @count hours
uk[0]: @count година
uk[1]: @count години
uk[2]: @count годин

en: 1 day | @count days
uk[0]: @count день
uk[1]: @count дні
uk[2]: @count днів

en: Published
uk: Опубліковано

en: Field type
uk: Тип поля

en: Cache
uk: Кеш

en: Weeks
uk: Тижні

en: minutes
uk: хвилин(и)

en: Days
uk: Дні(в)

en: Hours
uk: Годин(и)

en: Seconds
uk: Секунди

en: or
uk: або

en: Minutes
uk: Хвилини

en: Unpublished
uk: Неопубліковано

en: Form
uk: Форма

en: @type settings
uk: настроювання @type

en: 1 second | @count seconds
uk[0]: @count секунда
uk[1]: @count секунди
uk[2]: @count секунд

en: 1 week | @count weeks
uk[0]: @count тиждень
uk[1]: @count тижні
uk[2]: @count тижнів

en: About
uk: Про модуль

en: Scheduled
uk: Заплановано

en: Scheduler options
uk: Параметри планувальника

en: Scheduling options
uk: Параметри планування

en: Publish on
uk: Публікувати в

en: Unpublish on
uk: Зняти з публікації в

en: There are no scheduled nodes.
uk: Немає запланованих матеріалів.

en: @type: scheduled publishing of %title.
uk: @type: заплановано публікацію %title.

en: @type: scheduled unpublishing of %title.
uk: @type: заплановано депублікування %title.

en: Date/time on which the article will be automatically published
uk: Дата-час, коли стаття буде автоматично опублікована

en: Scheduler: unpublish on
uk: Планувальник: зняти з публікації

en: Scheduler
uk: Планувальник

en: Date/time on which the article will be automatically unpublished
uk: Дата/час коли стаття буде автоматично знята з публікації

en: Display a list of scheduled nodes
uk: Показ списку запланованих матеріалів

en: The 'publish on' value does not match the expected format of %time
uk: Значення дати 'початку публікації' не збігається з очікуваним форматом %time

en: The 'publish on' date must be in the future
uk: Дата 'початку публікації' повинна бути в майбутньому

en: The 'unpublish on' value does not match the expected format of %time
uk: Значення дати 'зняття з публікації' не збігається з очікуваним форматом %time

en: The 'unpublish on' date must be in the future
uk: Дата 'зняття з публікації' повинні бути в майбутньому

en: scheduler
uk: планувальник

en: Allows site admin to check their servers internal clock
uk: Дозволяє адміністраторові сайту перевірити внутрішній годинник сервера

en: Publishing
uk: Публікація

en: Scheduled for publishing
uk: Заплановано на публікацію

en: Scheduled for unpublishing
uk: Заплановано на зняття з публікації

en: Not scheduled
uk: Не заплановано

en: Smart mode
uk: Інтелектуальний режим

en: Standard text field
uk: Звичайне текстове поле

en: The text entered into this field will be displayed above the scheduling fields in the node edit form.
uk: Текст, введений в цьому полі, буде відображатися над планованими полями у формі редагування матеріалу.

en: Create a new revision on publishing
uk: Створювати нову редакцію при публікації

en: Create a new revision on unpublishing
uk: Створювати нову редакцію при знятті з публікації

en: Vertical tab
uk: Вертикальна вкладка

en: Administer scheduler
uk: Адміністрування планувальника

en: Schedule content publication
uk: Планувати публікацію матеріалів

en: The options and settings below are common to all content types.
uk: Налаштування нижче є загальними для всіх типів матеріалів.

en: You can test Scheduler's lightweight cron process interactively
uk: Ви можете перевірити як працює легкий крон Планувальника в інтерактивному режимі

en: Lightweight Cron
uk: Легкий крон

en: Time Check
uk: Перевірка часу

en: Publishing enabled
uk: Початок публікації увімкнено

en: Unpublishing enabled
uk: Зняття з публікації увімкнено

en: Enable scheduled publishing for this content type
uk: Увімкнути заплановану публікацію для цього типу матеріалу

en: Change content creation time to match the scheduled publish time
uk: Змінити час створення матеріалу на час запланованої публікації

en: Require scheduled publishing
uk: Вимагати заплановану публікацію

en: Unpublishing
uk: Зняття з публікації

en: Enable scheduled unpublishing for this content type
uk: Дозволити заплановане зняття з публікації для цього типу матеріалу

en: Require scheduled unpublishing
uk: Вимагати заплановане зняття з публікації

en: Date only
uk: Тільки дата

en: Action to be taken for publication dates in the past
uk: Що робити, якщо дата публікації у минулому

en: Display an error message - do not allow dates in the past
uk: Показати повідомлення про помилку - не дозволяти дати в минулому

en: Publish the content immediately after saving
uk: Опублікувати матеріал одразу після збереження

en: Schedule the content for publication on the next cron run
uk: Запланувати публікацію матеріалу при наступному запуску крону

en: Node edit page layout
uk: Макет сторінки редагування матеріалу

en: Display scheduling options as
uk: Відображати параметри планування як

en: Separate fieldset
uk: Окремий набір полів

en: Use this option to specify how the scheduling options will be displayed when editing a node.
uk: Використовуйте цей параметр, щоб вказати, як налаштування планування будуть відображатися при редагуванні матеріалу.

en: Expand fieldset
uk: Розкрити набір полів

en: Expand only when a scheduled date exists or when a date is required
uk: Розкрити набір полів, лише коли дата планування встановлена або коли дата обов'язкова

en: Always open the fieldset, even if no dates exist
uk: Завжди розкритий набір полів, навіть, якщо дати не введені

en: The default time is @default_time.
uk: Час за замовчуванням @default_time.

en: Leave the date blank for no scheduled publishing.
uk: Якщо не хочете планувати публікацію, залиште поле дати порожнім.

en: Run the lightweight cron process
uk: Запустити легкий крон
