Scheduler (7.x-1.7) - en to lt translation catalogue (58 entries)

en: Title
lt: Pavadinimas

en: delete
lt: šalinti

en: Status
lt: Būsena

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Operations
lt: Veiksmai

en: Type
lt: Tipas

en: Author
lt: Autorius

en: Cancel
lt: Atšaukti

en: view
lt: peržiūrėti

en: Advanced options
lt: Daugiau nuostatų

en: This action cannot be undone.
lt: Šio veiksmo neįmanoma grąžinti.

en: Settings
lt: Nustatymai

en: edit
lt: redaguoti

en: settings
lt: nustatymai

en: Preview
lt: Peržiūrėti

en: Node
lt: Mazgas

en: Date format
lt: Datos formatas

en: 1 minute | @count minutes
lt[0]: @count  minutė
lt[1]: @count minutės
lt[2]: @count minučių

en: 1 hour | @count hours
lt[0]: @count valanda
lt[1]: @count valandos
lt[2]: @count valandų

en: 1 day | @count days
lt[0]: @count diena
lt[1]: @count dienos
lt[2]: @count dienų

en: Published
lt: Paskelbtas

en: Field type
lt: Laukelio tipas

en: Cache
lt: Podėlis

en: minutes
lt: minutės

en: Days
lt: Dienos

en: Hours
lt: Valandos

en: Seconds
lt: Sekundės

en: or
lt: arba

en: Minutes
lt: Minutės

en: Unpublished
lt: Nepaskelbtas

en: Form
lt: Forma

en: @type settings
lt: @type nuostatos

en: 1 second | @count seconds
lt[0]: @count sekundė
lt[1]: @count sekundės
lt[2]: @count sekundžių

en: 1 week | @count weeks
lt[0]: @count savaitė
lt[1]: @count savaitės
lt[2]: @count savaičių

en: About
lt: Apie

en: Scheduled
lt: Publikavimas atidėtas

en: Scheduling options
lt: Atidėto publikavimo nustatymai

en: Publish on
lt: Publikuoti nuo

en: Unpublish on
lt: Nebepublikuoti nuo

en: There are no scheduled nodes.
lt: Nėra įrašų su atidėtu publikavimu.

en: @type: scheduled publishing of %title.
lt: @type: nustatytas %title publikavimo laikas.

en: @type: scheduled unpublishing of %title.
lt: @type: nustatytas %title nepublikavimo laikas.

en: Date/time on which the article will be automatically published
lt: Data/laikas kada įrašas bus automatiškai publikuotas

en: Scheduler
lt: Publikavimo grafikas

en: Date/time on which the article will be automatically unpublished
lt: Data/laikas, kada įrašas bus automatiškai nepublikuojamas

en: Display a list of scheduled nodes
lt: Rodyti atidėtų publikuoti įrašų sąrašą

en: The 'publish on' value does not match the expected format of %time
lt: Publikavimo datos reikšmė neatitinka nustatyto formato %time

en: The 'publish on' date must be in the future
lt: Atidėto publikavimo data privalo būti ateityje

en: The 'unpublish on' value does not match the expected format of %time
lt: Nepublikavimo datos reikšmė neatitinka nustatyto formato %time

en: The 'unpublish on' date must be in the future
lt: Atidėto nepublikavimo data privalo būti ateityje

en: The 'unpublish on' date must be later than the 'publish on' date.
lt: Nepublikavimo data turi būti vėlesnė už publikavimo datą.

en: scheduler
lt: atidėtas publikavimas

en: Allows site admin to check their servers internal clock
lt: Leisti tinklapio administratoriui patikrinti serverio laikrodį

en: Scheduled for publishing
lt: Suplanuota paskelbti

en: Scheduled for unpublishing
lt: Suplanuota nebeskelbti

en: Not scheduled
lt: Nesuplanuota

en: This post is unpublished and will be published @publish_time.
lt: Šis įrašas nepublikuojamas, bus publikuojamas nuo @publish_time.

en: Date only
lt: Tik data
