Scheduler (7.x-1.7) - en to os translation catalogue (13 entries)

en: Title
os: Сæр

en: delete
os: схаф

en: Status
os: Статус

en: Delete
os: Аппар

en: Operations
os: Архæйдтæ

en: Type
os: Тип

en: Author
os: Автор

en: Cancel
os: Аппар

en: view
os: бакаст

en: Advanced options
os: Уæлæмхас амонæнтæ

en: This action cannot be undone.
os: Ацы архайдæн аивæн нæй.

en: Settings
os: Амонæнтæ

en: Preview
os: Развæлгъау фенд
