Schema (7.x-1.0-beta1) - en to lv translation catalogue (6 entries)

en: Settings
lv: Iestatījumi

en: Name
lv: Nosaukums

en: Default
lv: Noklusētā vērtība

en: Show
lv: Rādīt

en: Match
lv: Atbilst

en: Database schema
lv: Datubāzes shēma
