Schema (7.x-1.0-beta2) - en to hu translation catalogue (10 entries)

en: Settings
hu: Beállítások

en: Name
hu: Név

en: Default
hu: Alapértelmezés

en: Database
hu: Adatbázis

en: Show
hu: Megjelenítés

en: Match
hu: Egyezik

en: Missing
hu: Hiányzik

en: Database schema
hu: Adatbázis séma

en: Schema
hu: Séma

en: Compare
hu: Összehasonlítás
