Schema (7.x-1.0-beta2) - en to kn translation catalogue (8 entries)

en: Settings
kn: ಸಿದ್ಧತೆಗಳು

en: Name
kn: ಹೆಸರು

en: Default
kn: ಡೀಫಾಲ್ಟ್‍

en: Database
kn: ದತ್ತಸಂಚಯ

en: Show
kn: ತೋರಿಸು(_w):

en: Missing
kn: ಕಾಣೆಯಾಗಿದೆ

en: schema
kn: ಸ್ಕೀಮಾ

en: Inspect
kn: ಪರಿಶೀಲಿಸು
