Schema (7.x-1.0-beta4) - en to ar translation catalogue (8 entries)

en: Settings
ar: الإعدادات

en: Name
ar: الاسم

en: Default
ar: الافتراضي

en: Database
ar: قاعدة البيانات

en: Show
ar: عرض

en: Missing
ar: مفقود

en: Database schema
ar: بنية قاعدة البيانات

en: SQL
ar: إس.كيو.إل
