Schema (7.x-1.0-beta4) - en to ast translation catalogue (5 entries)

en: Settings
ast: Preferencies

en: Name
ast: Nome

en: Default
ast: Predefiníu

en: Show
ast: Amosar

en: Database schema
ast: Esquema de la base datos
