Schema (7.x-1.0-beta4) - en to az translation catalogue (5 entries)

en: Settings
az: Quraşdırmalar

en: Name
az: Ad

en: Default
az: Susmaya görə

en: Database
az: Məlumatlar bazası

en: Show
az: Göstər
