Schema (7.x-1.0-beta4) - en to km translation catalogue (5 entries)

en: Settings
km: ការ​កំណត់

en: Name
km: ឈ្មោះ

en: Default
km: លំនាំដើម

en: Show
km: បង្ហាញ

en: Database schema
km: គ្រោង​ការណ៍​មូលដ្ឋាន​ទិន្នន័យ
