Schema (7.x-1.0-beta4) - en to nl translation catalogue (28 entries)

en: Settings
nl: Instellingen

en: Name
nl: Naam

en: Default
nl: Standaard

en: Show
nl: Weergeven

en: %table.%field: no %engine type for Schema type %type.
nl: %table.%field: geen %engine type voor Schema type %type.

en: %table.%column is type %type but its default %default is PHP type %phptype
nl: %table.%column heeft type %type, maar de standaardwaarde %default heeft in PHP type %phptype

en: %table.%column is type %type and may not have a default value
nl: %table.%column heeft type %type en mag geen standaardwaarde hebben

en: %table.%column is part of the primary key but is not specified to be 'not null'.
nl: %table.%column maakt deel uit van de primaire sleutel maar is niet gespecifieerd als 'not null'.

en: Type[:Size]
nl: Type[:Grootte]

en: Field {!table}.@field has no description.
nl: Veld {!table}.@field heeft geen beschrijving.

en: Table {!table} has no description.
nl: Tabel {!table} heeft geen beschrijving.

en: Match
nl: Overeenkomst

en: Mismatch
nl: Verschillend

en: Missing
nl: Ontbreekt

en: The Schema comparison report shows:
nl: Het Schema vergelijkingsrapport toont:

en: Database schema
nl: Databaseinformatie

en: Compare
nl: Vergelijken

en: Field @table.@field: no Schema type for @engine type @type.
nl: Veld @table.@field: geen schematype voor @engine type @type.

en: Table %table: Missing or invalid 'fields' array.
nl: Tabel %table: ontbrekende of ongeldige 'fields' array.

en: Manage the database schema for this system.
nl: Beheer het databaseschema voor dit systeem.

en: Describe
nl: Beschrijven

en: Inspect
nl: Inspecteren

en: The Schema module provides functionality built on the Schema API.
nl: De Schema-module voorziet in functionaliteit gebaseerd op de Schema API.

en: unrecognized pgsql index definition: @stmt
nl: onbekende pgsql indexdefinitie: @stmt

en: Suppress schema warnings.
nl: Schemawaarschuwingen onderdrukken.

en: Administer schema module
nl: Schema-module beheren

en: You should follow the instructions under <strong>@title</strong>
                now or run the <a href="@compare">database schema comparison report</a>
                for more details.
nl: Volg nu de instructies onder <strong>@title</strong>
    of toon het <a href="@compare">database schema vergelijkingsrapport</a>
    voor meer details.

en: The <a href="@compare">database schema comparison report</a>
                provides more details.
nl: Het <a href="@compare">database schema vergelijkingsrapport</a>
    geeft meer details.
