Schema (7.x-1.0-rc1) - en to bg translation catalogue (6 entries)

en: Settings
bg: Настройки

en: Name
bg: Име

en: Default
bg: По подразбиране

en: Show
bg: Покажи

en: Match
bg: Съвпадение

en: Database schema
bg: Схема на базата данни
