Schema (7.x-1.0-rc1) - en to et translation catalogue (10 entries)

en: Settings
et: Seaded

en: Name
et: Nimi

en: Default
et: Vaikimisi

en: Database
et: Andmebaas

en: Show
et: Näita

en: Missing
et: Puudub

en: Database schema
et: Andmebaasiskeem

en: Schema
et: Skeem

en: schema
et: skeem

en: Compare
et: Võrdle
