Schema (7.x-1.0-rc1) - en to eu translation catalogue (5 entries)

en: Settings
eu: Ezarpenak

en: Name
eu: Izena

en: Default
eu: Lehenetsia

en: Database
eu: Datu-base

en: Show
eu: Erakutsi
