Schema (7.x-1.0-rc1) - en to hi translation catalogue (6 entries)

en: Settings
hi: स्थापनायें

en: Name
hi: नाम

en: Default
hi: डीफॉल्ट

en: Database
hi: डेटाबेस

en: Show
hi: दिखाये

en: Missing
hi: लापता
