Schema (7.x-1.0-rc1) - en to it translation catalogue (8 entries)

en: Settings
it: Impostazioni

en: Name
it: Nome

en: Default
it: Predefinito

en: Show
it: Mostra

en: Match
it: Riscontro

en: Missing
it: Mancante

en: Database schema
it: Schema del database

en: Compare
it: Confronta
