Schema (7.x-1.0) - en to be translation catalogue (8 entries)

en: Settings
be: Налады

en: Name
be: Імя

en: Default
be: Прадвызначана

en: Database
be: База дадзеных

en: Show
be: Паказаць

en: Match
be: Супадаць

en: Database schema
be: Схема базы дадзеных

en: Schema
be: Схема
