Schema (7.x-1.0) - en to dz translation catalogue (6 entries)

en: Settings
dz: སྒྲིག་སྟངས་ཚུ་

en: Name
dz: མིང་།

en: Default
dz: སྔོན་སྒྲིག

en: Show
dz: སྟོན།

en: Database schema
dz: གནས་སྡུད་གཞི་རྟེན་གྱི་ལས་འཆར་

en: SQL
dz: ཨེསི་ཀིའུ་ཨེལ་
