Schema (7.x-1.0) - en to eo translation catalogue (6 entries)

en: Settings
eo: Agordoj

en: Name
eo: Nomo

en: Default
eo: Defaŭlto

en: Show
eo: Montru

en: Database schema
eo: Datumbaza skemo

en: SQL
eo: SML
