Schema (7.x-1.0) - en to he translation catalogue (9 entries)

en: Settings
he: הגדרות

en: Name
he: שם

en: Default
he: ברירת מחדל

en: Database
he: בסיס נתונים

en: Show
he: הצג

en: Missing
he: חסר

en: Compare
he: השווה

en: TODO: please describe this table!
he: TODO: נא לתאר את הטבלה הזו!

en: TODO: please describe this field!
he: TODO: נא לתאר את השדה הזה!
