Schema (7.x-1.0) - en to pl translation catalogue (11 entries)

en: Settings
pl: Ustawienia

en: Name
pl: Nazwa

en: Default
pl: Domyślny

en: Database
pl: Baza danych

en: Show
pl: Pokaż

en: @table (@module module)
pl: @table (moduł: @module)

en: Match
pl: Pasuje

en: Missing
pl: Brakujące

en: Database schema
pl: Schemat bazy danych

en: Schema
pl: Schemat

en: Compare
pl: Porównaj
