Schema (7.x-1.0) - en to sk translation catalogue (8 entries)

en: Settings
sk: Nastavenia

en: Name
sk: Názov

en: Default
sk: Predvolené

en: Database
sk: Databáza

en: Show
sk: Zobraziť

en: Match
sk: Zhoda

en: Missing
sk: Chýbajúci

en: Database schema
sk: Databázová schéma
