Schema (7.x-1.0) - en to sv translation catalogue (8 entries)

en: Settings
sv: Inställningar

en: Name
sv: Namn

en: Default
sv: Förvald

en: Database
sv: Databas

en: Show
sv: Visa

en: Missing
sv: Saknas

en: Database schema
sv: Databasschema

en: Compare
sv: Jämför
