Schema (7.x-1.0) - en to vi translation catalogue (9 entries)

en: Settings
vi: Thiết lập

en: Name
vi: Tên

en: Default
vi: Mặc định

en: Database
vi: Cơ sở dữ liệu

en: Show
vi: Hiện

en: Missing
vi: Bị mất

en: Database schema
vi: Lược đồ cơ sở dữ liệu

en: Compare
vi: So sánh

en: Inspect
vi: Xem xét
