Schema (7.x-1.1) - en to bo translation catalogue (5 entries)

en: Settings
bo: སྒྲིག་འགོད

en: Name
bo: མིང

en: Default
bo: སྔར་ཡོད

en: Show
bo: སྟོན

en: Missing
bo: ཁ་མི་ཚང་བ།
